Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akinek volt már csoportos...

Akinek volt már csoportos online órája skypeon, zoomon (főleg nyelvóra), milyen volt?

Figyelt kérdés
Nekem jövő héten lesz először ilyen, angoltanfolyamra mentem volna, amit áttettek e-learningre. Van egy magántanárom, aki skypeon oktat, de az más, mert ott ketten vagyunk, de itt még lesz 15 ember. Ilyet még soha nem csináltam. Ez hogy néz ki nálatok? Nem fagy le, nem recseg? Mindenki lát mindenkit? A tanár csak magyaráz vagy feladatokat is szokott adni? Meg nekünk 18:00-20:30-ig lenne a tanfolyam, ha élőben lennénk ott, lenne szünet, de így nem tudom hogy lesz.
2020. ápr. 2. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebből szempontból szr nagyon.
2020. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Zoomon volt 18 ember angol órán.Be lehet állítani,higy mindenkit látni akarsz vagy csak azt aki éppen beszél.Nálunk nem fagyott lenne,egy picit rossz volt a hang,akinél rossz volt a mikrofon,de az se volt vészes.Nekem nem volt vele problémám.
2020. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!