Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fegyveres őrnek jelentkeztem...

Fegyveres őrnek jelentkeztem mennyi arra az esély hogy a fizikai és pszichológiai alkalmasságin átengednek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 17:22
 1/3 anonim válasza:

Hali. Fegyveres biztonsági őr leszek júni1-től. Az orvosi illetve pszichológia vizsgálat már megvan, már csak a 2 hetes képzést kell majd teljesítenem.

A pszichológiai nagyon könnyű volt, a másfél órás tesztet fél óra alatt lenyomtam.

Ha fiatal vagy, és nem küzdessz szellemi gondokkal vagy nem vagy öngyilkos hajlamú, akkor fix hogy átmész. Én 21 vagyok.

2021. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A fizikai alkalmassági más mint pl a rendőrségnél. (Én a Szegedi Rendőr-főkapitányságnál leszek állományban, de más.)

Nincs futás meg ilyesmi, max nagyon kevés. Inkább fogások lesznek, bilincselés illetve más technikák elsajátítása, plusz természetesen a lövészet. Amennyire tudom lősz majd kézi lőfegyverrel, de nagyobb karabélyokkal is lesz, azt hiszem.

2021. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fontos, hogy ne remegjen a kezed, illetve reakcióidőd is jó legyen. (Mind2 dologhoz van feladat a pszichológián)
2021. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!