Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOTE-ETK-ra jelentkeztem. Van...

SOTE-ETK-ra jelentkeztem. Van olyan koli, ahol csak ETK-sok laknak?

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom, hogy bárki a SOTE-ról lakhat az adott koliban és nem szívesen laknék egy szobában pl orvosisokkal, mert mellettük kb 0 lenne az önértékelésem. Meg amúgy is úgy hallottam, hogy elég lenézőek másokkal az orvostanhallgatók és nem hiszem, hogy jól érezném magam, ha mások szarba sem vesznek. Remélem ez nem igaz, ismerősök mondták ezeket, nem tudom mit gondoljak. Tapasztalatok esetleg?

2020. ápr. 4. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Kátaiban és a Bókaiban nagyrészt ETK-sok laknak, mert a többi karral ellentétben nekik vannak ott óráik, de alapvetően bárki lakhat bármelyikben.


Amúgy én ÁOK-s vagyok, tényleg van köztünk pár beképzelt, de azért szeretem hinni, hogy többségben normálisak vagyunk. Szóval ha véletlenül összeszedsz egy ÁOK-s szobatársat, nagy eséllyel az se lesz olyan szörnyű.

2020. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a Tömő nevű koliban milyen arányban vannak etk-sok?
2020. ápr. 5. 08:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt nem tudom pontosan megmondani. A Tömőben sosem laktam, rezsős voltam sok évig, ott kétszer is volt ETK-s szobatársam. Szerintem mindkettőben laknak azért szép számmal ETK-sok.
2020. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És milyen volt a Rezsőben lakni? Szeretted?
2020. ápr. 7. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerettem, megvolt a maga hangulata (főleg amíg ki lehetett menni a tetőre is), de a vége felé egyre nehezebb lett: a fűtésrendszer kezdte felmondani a szolgálatot, néha napokig nem kezdtek semmit egy-egy eldugult lefolyóval, meg aztán a magánszféra hiánya is csak korlátozott ideig elviselhető. Szóval hatodéves korom elején két haverom pont albérletet keresett, én meg csatlakoztam hozzájuk, de ha ők nem lettek volna, valószínűleg még mindig a Rezsőben laknék.
2020. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én Tömőben lakok, szerintem 20-25%-a lehet az embereknek ETK-s. De ugye van még ÁOK, FOK, EKK, PAK, GYTK szak szóval nem csak, orvosisok vannak, illetve ez a lenézés dolog max a gyökér 1%-nál van.
2020. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!