Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az NKE-HHK kollégiuma milyen?...

Az NKE-HHK kollégiuma milyen? egy szobában hányan laknak? meg mennyire korszerű a felszereltsége?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 5. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz. Első évben 6 fős körletek vannak, 2 szoba, értelemszerűen mindkét szobában 3-3 ágy van. 3 ember is egész kényelmesen elfér egy szobában. Minden körlethez tartozik saját fürdő, wc. Emeletenként egy konyha/étkező és egy mosokonyha van. Tv van néhány szobában, hűtő minden szobában van. Szekrényből 4 darab van, mindenkinek van egy katonai szekrénye, így a civil dolgokat elég kis helyre kell összezsúfolni. Mi ketten vagyunk egy szobában, így mindenkinek van egy civil és egy katonai szekrénye, így azert kényelmesen el lehet férni.

Első éves vagyok, így erről tudok nyilatkozni, másodévben változni fog.

2020. ápr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mennyivel fog változni a második évvel?
2020. ápr. 6. 00:40
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha HHK-s vagyok valahogy tudok találkozni az RTK vagy más szakon tanulókkal? értem úgy mint például közös edzőterem vagy ilyesmi
2020. ápr. 6. 00:47
 4/5 A kérdező kommentje:
és mennyi lenne a szabadidőm?
2020. ápr. 6. 01:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon változik másodévben, de lehet, hogy akkor kétfős szobába kerülsz.

Másodévben csak 23 -re kell visszaérni az a különbség.

Hétfőn és szerdán kettőig van óra, kedden csütörtökön négyig. Ezenkívül szolgálatot adsz kb kéthavonta második félévtől az 24 óra, meg ha kell díszelegni, akkor az hétvégén, vagy olyan nap van, amikor a többieknek nem kell menni. De tanulni nem kell sokat.

Az RTK néhány kilométerre van a HHk-tól, ha délután együtt akartok edzeni, el tudsz menni az ő campusukra, fordítva ez nem nagyon igaz.

2020. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!