Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a magyar...

Elképzelhető, hogy a magyar kormányt nem érdekli a helyzet és megtartja az érettségit májusban?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Bármi elképzelhető, de nem valószínű.
2020. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Én láttam facebook-on egy posztot, hogy meg lesz tartva. Egy képviselő tette ki.
2020. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg folyik a brainstorming, hogyan lehetne megoldani.
2020. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Fejezzétek be ezeket a napi szintű jósolgatásokat, főleg gyakorin.


Érthető az aggódásotok, de ha lesz valami fejlemény, azt ti tudjátok meg legelőször.

2020. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha májusban megtartanák, akkor Orbánnak a legjobb öltönyét kellene felvennie, mert TUTI lehozzák a sztorit címlapon a környező országok.
2020. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Tőlük bármi kitelik, attól függ, hogy orbán mennyire akar pózerkedni. Más nem hozhat döntést, csak ő. De ha csak egy gyerek is megfertőződik, hogy egy szülő megfertőződik, onnantól vége a pojácának! Az emberek szét fogják szedni.
2020. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Elmebeteg - tipikus fideszes - ötlet lenne megtartani! Sok szülő szétoltja ezt a csávót ahogy látom, több csoport alakult face-en, ahol azt mondják, hogy a járvány alatt nem engedik a gyereket az iskolába!


Nem is értem, ez a szellemi agytröszt - Vinnai Győző - hogy a pcsába posztolhat ilyet? Ez nem rémhírterjesztés? Ha nem tudják megoldani, hogy minden diák napi szinten védőfelszerelést kapjon és a szüleik is védelmet,akkor neki se álljanak szerintem! Ebből kva nagy botrány is lehet, főleg úgy, hogy ehhez le kellene zárni a teljes országot - nem utazhatna más, csak diákok, a munkába sem lehetne bemenni stb...

2020. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha maszkban írjuk akkor tuti meg fogok bukni, mert én már fél óra után elkezdek fulladozni abban...
2020. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan nem vagyok Fideszes (mielőtt megkapnám), de nem gondoljátok, hogy nagy baj van a buksitokban, ha a járványban, és az amiatti intézkedésekben is a gonosz "azorbánt" látjátok?

Főleg, hogy több országban csúszik az érettségi, vagy akár elmarad? Az iskolabezárások mellet. Vagy sherintetek Felcsúton tenyésztette ki azorbán a koronát?


Na nem baj. Az a lényeg, hogy ennyi ésszel lesz érettségitek. És diplomátok is persze.

2020. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Perpill nem esélyes az érettségi az eredeti időpontban, csak azt nem tudom az érintettek mit szeretnének
2020. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!