Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fura ha diszkalkuliásként...

Fura ha diszkalkuliásként szeretem a matematikát?

Figyelt kérdés

A műveletek elvégzése nehezen megy a fejben számolás pedig még alapszinten is szörnyen.

Ennek ellenére szeretem hallgatni a matekórákat,a tanár magyarázatait és matekos könyveket olvasni.


2020. ápr. 6. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Keresd a megoldást, hogyan tudnád megtanulni, nem csak hallgatni és élvezni.
2020. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a tanárod, és nagy szó. Megfelelő tanárral, fejlesztéssel, gyakorlással egy diszkalkuliás is érhet el normál eredményeket. Egyetemi szintű matekot nem nagyon fogsz tudni tanulni, emelt érettségit se ajánlom, de egy közép simán meglehet akár 4-esre is.
2020. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!