Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Karinthy Frigyes Gimnáziumba...

A Karinthy Frigyes Gimnáziumban van egyenruha?

Figyelt kérdés

Néztem az évnyitóról képeket, de nem láttam, hogy bárkin lett volna.

Illetve azt szeretném kérdezni, hogy ilyen egyen testnevelésruha és más pulcsik, pólók vannak, amiket meg lehet venni?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2020. ápr. 7. 08:32
 1/3 anonim válasza:
Szia, egyenruha biztos, hogy nincsen. Van kozos karinthys felso es sztem azt tesire szoktak hordani, de nem vagyok benne biztos:)
2020. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs, az egyedüli kötött az ünnepségek során a fekete-fehér öltözet. A végzősök pedig bérelhetnek talárt a szalagavató, ballagás és egyéb ilyen ünnepségek alkalmával.
2020. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy van karinthys póló többféle (azt hiszem 2) változatban és azok más-más színekben, illetve KarMUN-os pulcsi.
2020. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!