Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor most lesz érettségi?

Akkor most lesz érettségi?

Figyelt kérdés

[link]


Akkor most lesz?



2020. ápr. 7. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Lesz. Az időpont és az eljárás kérdéses, de nem kell naponta 20x megkérdezni.
2020. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is lesz valamikor... nem bánnék egy dupla szóbelit, csak májusban ne kelljen kimennem még a lakásból sem.
2020. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
#2 én is ennek örülnék a legjobban.
2020. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Menjünk csak ki, nem kell beszarni annyira ettől a semmitől
2020. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
A májusi érettségit én is katasztrófának tartanám. Egyre jobban növekszik a fertőzöttek száma, ki tudja addigra mi lesz. Nagyon ésszerűtlen lépés lenne szerintem akármilyen biztonsági intézkedések így-úgy, de egyszerre ennyi diák ha elkezd mozgolódni, abból nem sok jó jöhet. Én amúgy szeméy szerint inkább magasabb pontszámú írásbelinek örülnék, de azt is valamikor júliusban.
2020. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]



Lehet hogy itt is lesznek olyanok akik stadionban írják?

2020. ápr. 7. 19:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon drva tényleg, hogy naponta megkérdezitek, ráadásul itt.

Mintha a gyakori valami mágikus dolog lenne.

2020. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen mindegy, hogy megtartják-e vagy sem, mert a magyar ember:


- Ha megtartják azért fog sírni mindenki, hogy miért

- Ha nem tartják meg akkor azért fog sírni mindenki.


Ugyanez van a nyelvvizsgával most.


.- Eddig mindenki azt mondta, hogy miért kell, miért nem törlik el, miért nem adják meg annak a sok tízezer embernek a kidobott diplomamentő pénz miatt.stb.. ezért sírt. (ha visszakeresel gyakorikérdéseken kérdéseket évekkel ezelőttit akkor találhatsz, és szerintem jó részük ugyanazok irták akik most höbörögnek. ;))


- Most, hogy megkapják amiatt höbörögnek az emberek.


Komolyan kérdezem, miért vagytok ilyenek?

2020. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy itt is ma, höbörgött több ember, hogy az idei végzett hallgatót nem kapják meg és mekkora sötétek már azok akik megkapják, aztán most hogy kiderült, hogy ők is megkapják már nem annyira sötétek azok az emberek. :). Tök érdekes ez a viselkedés.


Ugyan engem nem érint, mert februárba végzek és fog kelleni nyelvizsga amit most szerettem volna lerakni, mert nyáron nincs és ha ősszel megyek akkor, ha elsőre nem sikerül buktam a februári államvizsgámat és a féléves tandíjat is. De így sem höbörgök nekik és örülök, hogy megkapják, mert mindenki megérdemli a diplomát aki az egyetemet elvégezte, mert nem könnyű. Csak mások höbörgése érthetetlen számomra.

2020. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Végre egy értelmes ember!!

Akármilyen döntés lett volna, csak a felháborodás lenne. Nagyon rosszindulatúak egymással az emberek :( Én is láttam facebookon is kommenteket. Már minősithetetlen hangnemben szidják azokat akik kikapják így a diplomát, de arra nem gondolnak, hogy szerintem úgyis előnyben lesznek azok akiknek van nyelvvizsgájuk. Akkor milyen kidobott pénzről beszél az aki megcsinálta?

2020. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!