Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idot szannatok arra...

Ti mennyi idot szannatok arra hogy plusz eveket tanuljatok higy sikeruljon a felveteli az egyetemre?

Figyelt kérdés
En orvosira probalkozok

2020. ápr. 7. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez az álmod, akkor ne add fel!

Nekem van ismerősöm, aki harmadszorra fog érettsgizni bioszból és kmiából emelt szinten, mert tavaly 10 % hiányzott neki ahhoz, hogy államira felvegyék.

Pedig 80% körüli lett neki mindkettő emelt szintűje.

Közben szakápolónak elment, hogy hasznosan is töltse az időt, és félig-meddig szakmán belül legyen.


Úgyhogy csak hajrá! A tanulásra szánt időt nem szabad sajnálni. Persze csak ha komoly terveid és elképzeléseid vannak. Mondjuk az orvosit nem lehet csak brahiból csinálni.

2020. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast ❤️
2020. ápr. 7. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani, de 5 éven belül biztos nem adnám fel. Én most próbálkozom másodjára a pszichológiával :)
2020. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 évet. De persze attól is függ, a családodnak mennyire megterhelő anyagilag. Ha dolgozol mellette, akár fél állásban, nem fogsz tudni olyan jól haladni, koncentrálni. Nem ajánlom.

Úgyhogy inkább rövidebb időszak, de teljes gőzzel. Napi 8-12 órát tanulni.

2021. szept. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!