Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségizők felé megy...

Az érettségizők felé megy inkább a kérdés, de az is válaszolhat akinek van valami véleménye róla. Szerintetek mi lesz az érettségivel idén (2020)?

Figyelt kérdés
A szerény véleményem, hogy lesz,de nem olyan ami jó nekünk, érettségizőknek.

2020. ápr. 7. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Lesz amilyen lesz, el kell fogadni.

Ebben a helyzetben mindenki hoz áldozatokat, nem csak ti.

2020. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

A mi osztályunk 2 héttel az érettségi előtt tudta meg, hogy mi lesz a szakmai érettségi tárgya.

Mikor okj vizsga volt akkor előtte 1 héttel szóltak, hogy még ebből is kelleme vizsgázni.


Szerintem lesz érettségi, de hogy az nem fog mindenkinek kedvezni az fix. A kormánynak ebbe nagy érdeke nem volt soha. De most lehet ad majd valami pici pluszt.

2020. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Az szerintem egyértelmű, hogy amit a legtöbb érettségiző akar, több okból is irreális. Olyan megoldás nem tud születni sajnos, ami mindenkinek megfelel, nyilván azért mert túl sok az érintett.


Szerintem lesz érettségi egyébként. Azt gondolom, hogy időben eltolják, és valamiféle könnyítés is lesz.

2020. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én csak abban reménykedem, hogy azt az eltolást az egyetemekre is kiterjesztik, szakdogára, államvizsgàra...
2020. ápr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor ehhez vegyük már hozzá a felvételiket is, amik záróvizsgáktól és egyebektől is függenek. :D
2020. ápr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ma reggel hozta ki az operatív törzs:


A tömeges fertőzés lelassításához nagyon fontos, hogy az idősek, a diákok, a külföldről hazatérők, és aki teheti, az maradjon otthon, továbbá mindenki tartsa be az ajánlásokat és a kijárási korlátozásokat. Különösen kérjük a budapestieket, hogy tartsák be a korlátozásokat, mert a fővárosban van a legtöbb fertőzött.


Szóval innentől kezdve a május 4-i érettségi minimum tátott szájjal a foszerdőben futás lenne a kormányzat részéről! Nagy valószínűséggel eltolják egy távolabbi időpontra, mert ha mást választanak - online, vagy év végi jegyek - az támadható nagyon sokak által és nem biztosítható, hogy ne történjenek csalások! Meg ugye le is néznék azokat a diákokat, akik ingyen érettségit kapnak, sok egyetemista vélekedik úgy, hogy ingyendiák nem kell a kampuszokra!

2020. ápr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lesz,de azért ez az online vizsgázás illetve kapjuk meg a megajánlott jegyet elég erős...Mert a százalekot hogyan oldod meg? Vagy akkor az egész felvételit is gyorsan reformáljuk pár hónap alatt? Az online vizsga pedig a csalás miatt sajnos szerintem nem kivitelezhető...A sima mezei dogákat is kipuskázzák,illetve skypeon felelésnél is simán lehet,nehogy már az érettségit ne puskázná ki mindegyik...
2020. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!