Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy unalmas már, de...

Tudom, hogy unalmas már, de ma akkor kiderül, mi lesz az érettségivel?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Ezt csak orbán tudja.


Amit tudunk az ez:


A tömeges fertőzés lelassításához nagyon fontos, hogy az idősek, a diákok, a külföldről hazatérők, és aki teheti, az maradjon otthon, továbbá mindenki tartsa be az ajánlásokat és a kijárási korlátozásokat.


Ezt adta ki ma reggel az operatív törzs! Na most ennek fényében elég érdekes lenne, ha orbánék kihajtanák az utcára a diákokat pont a járvány felfutási szakaszában! Szóval van annyira meg akarják mutatni, hogy ők a janik, hogy megíratják online, vagy év végi jegyet adatnak, ami ugye mindkét esetben erősen kérdéses, vagy kitolják ki tudja meddig, mert nem lehet tudni, hogy mikor lesz vége a járványnak! Ha időpontot mondanak, akkor saját magukat ássák alá, hiszen pont azért kellett nekik a korlátlan felhatalmazás, mert "nem tudják" mikor lesz vége a járványnak!

2020. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Na meg ha júniusban/júliusban tetőzik szerintük, akkor mikorra tolnák el az érettségit?

Nem tudom, valamit azért mondhatnának. Több helyen olvastam, h ma jelentik be, bár én úgy tudtam hogy Húsvétig fogják elmondani a döntést, addig van még pár nap

2020. ápr. 8. 10:41
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Addig húzzák, ameddig csak lehet! Még ha ez nagy szemétség is. Én személy szerint nem vállalnám az érettségit...
2020. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy meg lesz tartva mert: Az egy dolog, hogy megoldanák, hogy szétültetik az embereket és kis létszámban minden termet felhasználva oldanák meg. Na de rengeteg kollégiumni hallgató van, akiknek már előtte nap oda kell utazniuk és ott tölteni az éjszakákat a kollégiumokban. Tehát rengeteg ember nem is tudna eljutni, hogy érettségizhessen, mert az meg pláne nem biztonságos, hogy teli legyen a kollégium.


Ugyanez van Egyetemen is. A tanár hajtogatja, hogy meg lesznek tartva a vizsgák kis létszámban. Igen ám, de arar nem gondolom, hogy van 1000 ember aki kollégista.

2020. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó. A persze a középsulis kollégiumok nem lesznek tele, mert az alsós évfolyamok nem mennek vissza, de akkor is a kollégiumokat is ki kell nyitniuk akkor.
2020. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek nagyon nehéz kérdés, főleg a továbbtanulás miatt ill az újra érettségizőknek se könnyű . Tanuljál tanuljál , tartsál ki a tudásra előbb utóbb szükség lesz !!! Azt gondolom teljesen hagyományos formában nem lesz érettségi ! Óriási kockázat ennyi embert megmozgatni ebben a pillanatban ezt senki nem fogja merni bevállalni !!!
2020. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A 4-el nagyon egyetértek és még jön hozzá, hogy minden kiscsoport után fertőtlenítés !!
2020. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7-es, meg megoldani, hogy a diákok ne legyenek együtt az iskola udvarán, meg előtte, meg ugye védőfelszerelés biztosítása - maszk stb... Nem beszélve arról, hogy minél kisebb csoportokat alakítasz ki a termekben, annál több felügyelő tanár kell! Tehát plusz fertőzésveszély. Azért itt összességében 150-200ezer emberről beszélünk, akit érint ilyen, vagy olyan módon az érettségi.
2020. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ma sem lettünk okosabbak! :)
2020. ápr. 8. 21:40
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jelenleg a kormánynak a legkisebb baja az érettségi. Nagyobb baj szerintem, hogy elhanyagolták az eüt.
2020. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!