Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor derül ki végre, hogy mi...

Mikor derül ki végre, hogy mi lesz idén az érettségivel?

Figyelt kérdés
Már tiszta stresszben vagyok.. Hihetetlen, hogy 3 hét múlva lesz, és nem lehet tudni semmit.

2020. ápr. 8. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezzétek már meg napont 50x. A héten lesz róla tájékoztatás.
2020. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
2020. 05.04-én 07:59 -kor !
2020. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon jó humorral áldott meg téged az ég kedves utolsó..

Gondolom ti nem most érettségiztek azért vagytok ilyen nyugodtak

2020. ápr. 8. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Megértelek nagyon nehéz kérdés, főleg a továbbtanulás miatt ill az újra érettségizőknek se könnyű . Tanuljál tanuljál , tartsál ki a tudásra előbb utóbb szükség lesz !!!
2020. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen stresszelni?

Gondolom felkészültél ha már csak 3 hét van. Ha időben meg lesz tartva, akkor úgyis meg tudod írni,ha elcsúsztatják akkor meg lesz időd ismételni.


Kérdezzétek meg még 100000x ma.

2020. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha még csak ma kérdezték volna meg....De már egy hónapja ezzel fárasztják a gyakori népét. Világosan el lett mondva hogy majd megmondják. Mivel az a veszély hogy előbb kerül megrendezésre nem áll fenn ezért a tanulást, felkészülést sem befolyásolja.
2020. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Hát ezaz. Én is ezt írtam. Vagy a nagy pánikolók nem tanultak semmit és abban reménykednek, hogy elmarad? Mert sokan azt is írják inkább irnák be a félévi jegyeket...
2020. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerdán.
2020. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!