Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ilyen embernek vajon meg...

Az ilyen embernek vajon meg van a 8 általánosa?

Figyelt kérdés

Aki ilyet posztol ki facebookra:


"Ha tud valaki egy elektro számitogépes szerelöt aki be tud párositani a redcerrel egy üzem anyag adagolot,hivjon"


2020. ápr. 8. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem buktatják meg ezeket, hogy minél előbb szabaduljanak tőlük.
2020. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, rosszabbat is láttam már, és tényleg nem nagyon buktatjàk meg ezeket, hogy ne kelljen velük kínlódni, és sajnos valaki tényleg úgy jön ki ezért az iskolából, hogy írni sem tud. Az osztályfőnököm sem nagyon tud írni (csak szakmája van és érettségije), leír olyanokat, hogy "lessz" "miadt" "tavajj", stb. Én nem bírom, de ő sem tud írni, pedig tanár. Ezek után én nem csodálkozom semmin.

Amikor én voltam nyolcadikos akkor kaptunk egy 17 évesen roma csajt osztálytársnak, úgy olvasott, mint egy elsős, és úgy írt, mint egy analfabéta. Ha azt mondtad neki, hogy vegye elő a szöveggyűjteményt, elővette a matek feladatgyűjteményt...

2020. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon bírom*

Egyébként szakmunkàsba járok estin, és itt szakmai tanárnak nem kell diploma(mielőtt valaki belekötne, hogy nem hiszi el amit írok).

2020. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nézd meg bármelyik csoportban, főleg az autós beállítottságúakban a kommenteket, h milyen világnézete/észjárása van a legtöbb embernek. Régen az ilyeneket hülyézték, ma ők vannak többségben.
2020. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!