Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom folytatni az egyetemet,...

Tudom folytatni az egyetemet, amit korábban abbahagytam?

Figyelt kérdés

2 félévet teljesítettem a 6-ból.

Nem volt fagyasztva, de fel voltak véve már a tárgyak neptunon 3. félévre (2017 őszén).

Csak simán otthagytam.

Elég nagy gondok voltak (inkább családi, és személyes is), ami miatt nem tudtam akkor továbbcsinálni, úgyhogy ha lehet nem kérek senkitől savazást, vagy további kérdéseket ezzel kapcsolatban.

Segítsetek nekem, aki tudja hogy működik ez a dolog, kérlek.

Folytathatom-e? Újra kell-e felvételiznem? El fogják fogadni az 1. és 2. féléves tárgyaimat? Mennyit kell visszafizetnem, amiért nem fagyasztottam be és államilag támogatott helyen voltam?



2020. ápr. 8. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a Tanulmányi Hivatallal, ők biztosan tudnak valid infóval szolgálni. :)
2020. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!