Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít ilyen...

Csak engem idegesít ilyen szinten, hogy nincs döntés az érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nehezebb koncentrálni így a tanulásra is, folyamatosan azt lessük többen, hogy mikor jelentenek be végre valamit ezzel kapcsolatban. Tudom, hogy ez a döntéshozóknak is nehéz helyzet, de ez a fajta bizonytalanság amiben vagyunk mi érettségi előtt állók nagyon rossz, én legalábbis nehezen viselem.

Ti hogy vagytok vele?



2020. ápr. 8. 19:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Én is baromira kivagyok már. Azt hittem, hogy legalább ma végre megtudunk valamit, erre még mindig semmi...
2020. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom mit kell ezen ennyit gondolkodni. Nyilvánvaló, hogy el kell halasztani későbbre. Ideális lenne őszre.
2020. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
90%
Nekem tesóm érettségizik, ő is meg az összes ismerőse is teljesen kivan...komolyan nagyon sajnállak titeket. :/ nem úgy volt, hogy amúgy ma bejelentenek valamit?
2020. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Én "csak" újraérettségizek, de jó lenne már tudni, hogy mi lesz, mikor lesz, van-e ebben az évben esélyem, hogy felvegyenek egyetemre.
2020. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem érint, de szerintem sem fair a most érettségizőkkel szemben ilyen sokáig halogatni a döntést, akármilyen megoldás mellett is döntenek.
2020. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

nekem is csalódás volt, hogy ma sem jelentettek be semmit.

Én "csak" töri emeltet raknék, viszont Romániában lakom, úgyhogy így is megy a stresszelés...

itt már bejelentették, hogy júl.-ra kitolják az érettségit... nem mondtak pontos dátumot, mégis sokkal megnyugtatóbb, mint a 0 információ... és jún. közepén kezdődtek volna a szóbelivel a vizsgák, tehát jóval a vizsgaidőszak előtt tájékoztattak.

2020. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

"Nem tudom mit kell ezen ennyit gondolkodni. Nyilvánvaló, hogy el kell halasztani későbbre"


Remélem tudod, hogy egy csapat inkompetens idióta dönt az egészről, ahogy a NAT-ról is. Úgyhogy van miért aggódni.

2020. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Legalább 75 ezer társaddal együtt (akik érettségiznek) idegeskedsz, hogy mi lesz majd.
2020. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Én nem érettségizem (már 10 éve túl vagyok rajta), de teljesen megértek mindenkit, aki nehezen tűri ezt a helyzetet. Én se lennék képes így tanulni, hiába tudom pontosan, hogy függetlenül az érettségi időpontjától és lebonyolításától most tanulnom érdemes. Elvonná a figyelmem a bizonytalanság.
2020. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
Minden tanuló idegeskedik most. Nekem például április 15-én kéne leadni a szakdogámat, de még nem tájékoztattak róla, hogy hogy lesz ez megoldva... Ráadásul húsvét is lesz előtte...
2020. ápr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!