Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollokvium vizsga segédletre...

Kollokvium vizsga segédletre a válaszok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt bárki félreértene, nem a válaszokat kérem. Csupán felmerült bennem a kérdés hogy hogy van az, hogy egy kérdéssort megtalálok több hivatalos linken is, mégsem találom meg sehol a kidolgozott változatot. Úgy értem, hogy valaki már tuti megválaszolta a kérdéseket, hisz sokan vizsgáztak már belőle, de akkor miért nem tette közzé sehol senki? Persze értem az olyanokat, akik úgy vannak vele, ha már ők megszenvedtek, szenvedjenek meg vele mások is, de 100ból egy ember csak akad aki felteszi valahova, nem? Vagy erre van valamilyen szintű szabályozás az egyetemek által? Bocsi ha hülye a kérdés, nem kell vizsgáznom, csak előre szeretnék tanulni az egyetemre, és találtam egyet ami érdekel.


Persze tudom, hogy tudásilag jobban járok ha én magam nézek utána a kérdéseknek, ennek ellenére mégis megnéztem hogy van-e válasz, valószínűleg a lustaság vezérelt, tanulni viszont még mindig van kedvem.



2020. ápr. 8. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs szabályozás arra, hogy a hallgató a saját jegyzetével mit csinál, DE ha nem jársz az adott egyetem adott szakára, valószínűleg nem lesz belépési jogosultságod egyetlen, hallgatók által használt oldalra se, illetve az oktatók által megadott tananyagok is csak egyetemi webcímeken érhetőek el, tehát ugyancsak ez érvényes rájuk is.

Nálunk is olyan címet használunk, ami nem nyilvános, csak az egyetemi azonosítóval és jelszóval tudnak belépni a hallgatók, így olyan, akinek semmi köze a szakhoz, nem hogy belépni nem tud, de még a kereső sem dobja ki neki az oldalakat.

2020. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz :)
2020. ápr. 13. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!