Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon szükséges angol írásbel...

Nagyon szükséges angol írásbelire szótár?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem árt
2020. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Botor vagy, ha nem viszel.
2020. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ha van. Én vittem, de végül nem használtam. Viszont, ha nem vittem volna és esetleg mégis szükségem lett volna rá, akkor annak nyilván nem örültem volna. Mondjuk személyes véleményem, hogy rohadt sok idő el tud menni szótárazással, szóval én ezért sem szeretem, de nyilván lehet használni.
2020. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, úgy mentem a gól érettségire, hogy annyit tudtam, hogy yes/nő. A szótár már nem segített rajtam. Tippmix volt az egész. Nehezen lett meg szóbelivel.

Azóta már elkezdtem magamtól tanulni, és kicsit jobb vagyok, a nyelvvizsgára készülök.

Mindenképp vigyél, ha okos vagy akkor is, nem árt.

2020. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Yes/no*

Angol*

2020. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!