Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennek így mi értelme van?

Ennek így mi értelme van?

Figyelt kérdés
Ma olvastam, hogy Lengyelországban, és még sok más országban április vége-május közepe felé kinyitnának az iskolák. De az érettségiket meg Júniusra halasztanák. Ennek mi az értelme? Visszaküldenek több millió diákot, de az érettségit azt már nem tartják meg, vagy elhalasztják? Akkor így mi értelme az intézkedéseknek?

2020. ápr. 9. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az online oktatással nem tudtak mit kezdeni sokan, és emiatt ülnek vissza az iskolapadba. Ott újra rendesen tudnak tanulni, vagy nagyobb gőzerővel. Az érettségi pedig azért halasztódik (ha tényleg halasztódik, mint írtad) mert így esélyük van ugyanolyan minőségű és színvonalú vizsgát tenni mint a 2020 előttiek.
2020. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy járható út lenne itthon is.
2020. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek nálunk meddig lesznek bezárva a sulik?
2020. ápr. 9. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Idén biztos nem nyitnak ki újra. Szeptemberbe esetleg következő tanévre.
2020. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nálunk miért nem fognak, ha máshol az EU-ban már május elején-közepén kinyitnának? Hátrébb vagyunk még a járványban ennyire?
2020. ápr. 9. 20:52
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Május közepén-végén szerintem kinyitnak. Később már nyilván nincs értelme.
2020. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Itthon még nem bontakozott ki a járvány robbanásszerűen, ez be fog következni, de a lényeg, hogy lassítsuk a folyamatot. Ezért van iskolazár is.


Kedves Kérdező! Elhiszem, hogy hiányoznak a sulis barátaid, de most nem lenne helyes, ha az iskolák kinyitnának. Sok diák van, akiknek idősebb szülei vannak, vagy nagyszülőkkel laknak.

2020. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itthon pont most történik, a lengyeleknél szintén, nagyjából fej-fej mellett.
2020. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lengyelországban szerintem már túl vannak a nehezén, több mint 5000 fertőzött van ott, talán ott már meglehetett csúcs.
2020. ápr. 9. 21:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak az a baj, hogy míg 5 és félszer több fertőzöttjük van, addig "csak" 3x annyi halottuk.
2020. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!