Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek hogy megbukok a jogsin...

Félek hogy megbukok a jogsin miert?

Figyelt kérdés
Online tanulom probalom minel jobban tanulni is de minden modul utan min1 szer megbukok . Az éles vizsgán nem szeretnék megbukni . Valaki jártas ilyen ügyben előfordult már valakivel ez?
2020. ápr. 16. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ohh én elméletin kétszer buktam meg 58/75 57/75 ponttal és hát jah én bennem is ott volt az ideg és a stressz. Elsőbségadás. Stb műszaki kérdések is vannak ködlámpa legalább ilyenekre kell számítani. Én is így vagyok nyugi. Más is így lenne. Csak azért megy jobban nekik mert ők rengeteget készülnek, de gyakorlatinál meghúzzák őket. Nem egy ember szájából Hallottam a negyedik alkalommal sikerest a gyakorlati vezetésen. Örülj addig. 180000 rugó nem kis mulatság nekem sem.
2020. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65/70 akkor van meg a sikeres vizsga nekem 8 pont kellett volna. És 4800ft az elméleti. Te tudod. De a gyakorlati még rosszabb ha megbukik az ember. Egyébként rossz érzés, mert mondjuk ha nem látsz ki a parkoló kocsisor mögül az elsőbbségadáshoz,akár karambolt is csinálhatsz. Meg Tartsd be a követési távolságot is. Azért is meghúz. Szóval annyi Mindenre oda kell figyelni ott is mintha ha ezer szemed lenne.
2020. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jah hallotam olyat is akit gyakorlatin azért húztak meg mert az autobuszsávon a busz városban nem engedte el. A vizsgabiztos annyit mondott: Szálljon ki a vizsgának itt vége. Szóval annyi mindent be kell tartani kreszben is, hogy azt el nem tudod képzelni. Nem csodálkozom miért van annyi karambol. Hiába sikeres sokszor valakinek.
2020. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
De ha pesten vagy, akkor meg a villamos a legnagyobb probléma. 😏
2020. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha meg friss jogsid van a gyorshajtást annyirán nem ajánlom, mert azonnal bevonják. Elsősegélyi már meg volt?
2020. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak bőven csak nem vallják be hidd el. Vizsgabiztos is kérdezte tőle: Maga másodszora jönn mondom elsőre. Ahhoz képest meg az a 8 pont két 3 meg 2 1 pontos kérdés aztán választhatam volna oktatót.
2020. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj 24%-os, de te fogyatékos vagy??!


“ Csak azért megy jobban nekik mert ők rengeteget készülnek, de gyakorlatinál meghúzzák őket.”


Ez nem “csak azért”...a kresz vizsgára igenis tanulni és készülni kell. A rengeteget az nagyon erős túlzás. Elsőre sikerült a kresz vizsgám, egy hibával. Egyszer végigmentem az e-titánon, párszor megcsináltam a próbavizsgát és ennyi. A gyakorlat is meglett, 3 hibaponttal. Amit írsz, az baromság. Az, hogy ki mennyire tanulja meg a kreszt, nincs összefüggésben azzal, hogy esetleg figyelmetlen, elnéz valamit, vagy esetleg nem tud beparkolni...


“Egyébként rossz érzés, mert mondjuk ha nem látsz ki a parkoló kocsisor mögül az elsőbbségadáshoz,akár karambolt is csinálhatsz”


Hogy csinálnál már karambolt? Arra vannak a tükrök, hogy használd, a fejedet meg forgatni kell. Minden esetben körültekintőnek kell lenni. Ha nem látsz jól, akkora sebességgel kell menni, hogy ne okozz bajt.



“Jah hallotam olyat is akit gyakorlatin azért húztak meg mert az autobuszsávon a busz városban nem engedte el. “


Igen, mert megsértette a kreszt. Nem csodálom, hogy megbuktál. A buszsáv a buszoknak van. Ha pedig megállóból indul, akkor neked szépen meg kell állnod és elengedned. Vannak olyan szempontok, amik automatikusan bukást jelentenek. Ez is ilyen..



“De ha pesten vagy, akkor meg a villamos a legnagyobb probléma. “


Egyáltalán nem probléma a villamos, de ha megtanulnád rendesen a kreszt, akkor tudnád...


Kérdező!

Figyelmesen olvasd végig a tananyagot, és próbáld meg megérteni. Másképp nem fog menni. Nem egy ördöngős dolog a kresz, és teljesen logikus az egész. Ne stresszelj, mert az sem segít.

2020. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi Kérdező, hogyha e-titánban tanulsz: a vizsgán is egy az egyben azok a kérdések vannak, mint a programban. Persze ebből rengeteg van, de nem lesz olyan kérdés a vizsgán, amivel már legalább egyszer ne találkoztàl volna.
2020. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se gyakori a bukás. Az én csoportomba asszem 2 vagy 3 ember bukott és voltunk vagy 20-an. Kb. 3 nap alatt fel lehet készülni az egészre. Én csak a tesztkérdéseket tanultam a tesztes könyvből és 1 pont hibám lett.
2020. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat e titánon tanulom 4. Modulnal tartok es minden modulzaro teszten kb 1 szer megbukok és nagyon félek hogy az èles vizsgán megfogok
2020. ápr. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!