Egyetem vagy Okj?

Figyelt kérdés

Konkrétan a dentálhigiénikus/ klinikai fogászati higiénikus képzésre gondolok.

Valóban igaz, hogy senkit nem fog érdekelni hogy hol végeztem, csak a papír a lényeg?

Saját tapasztalatok, ill. pro-kontra vélemények érdekelnének.



2020. ápr. 18. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én inkább az egyetemet javaslom. Hidd el, oké ,hogy mind kettő papírt ad, de az egyetemi többet ér, főleg egy ilyen szakmanál.

Egy egyetemet nehezebb elvégezni, de több tudást ad, ha megteheted válaszd azt, ez az én véleményem.

2020. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem inkább olyan szakmák érdekelnek, amik OKJ-s képzésen érhetők el, ezért én inkább azt választanám. Egyébként korábban elkezdtem egy fogászati asszisztens képzést, ami 2 év volt, ezután fél-1 év alatt meg lehetett szerezni a dentálhigiénkus szakképesítést (Budapest, Bókay iskola). Én nem fejeztem be a sulit, de több akkori osztálytársamról tudom, hogy a szakmában dolgoznak, magán rendelőkben.
2020. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!