Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bármiből lehet esszé? Történel...

Bármiből lehet esszé? Történelemből lehet -e esszére készülni, vagy tényleg bármire rákérdezhetnek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 19. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
2éves képzésre jártam töri tanár volt az osztalyfőnök és hát 90%-ban osztályfőnöki órát tartott... Úgyhogy most eléggé be vagyok sz... Meg lehet írni semmi tudás nélkül? 🤣
2020. ápr. 19. 17:21
 2/5 anonim ***** válasza:
0 tudással nyilván nem írható meg jóra, de mivel neked a tudásod alapján elég kell, hogy legyen az elégséges osztályzat, így tudsz rá készülni. Szóbeli tételeket ha megtanulod (hiába nem lesz szóbeli jelen állás szerint), az egy jó erős kiinduló alap, mellé ha jól tudod használni a térképet, valamint tudod, hogyan épül fel egy töri esszé, akkor garantált a 2-es.
2020. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megírni korábbi évek esszéit, és aztán nézd meg a megoldókulcsot, hogy miket várnak el. Ezzel tudsz konkrétan az esszére készülni. Emellett persze nem árt hogyha van valami tárgyi tudásod. De még van időd simán átnézni az anyagot.
2020. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Ja bőven elég a kettes..

Csináltam régebbi töri érettségit 23,5 pontom lett, úgy, hogy az esszéket még nem írtam meg.

2020. ápr. 19. 21:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahhh ha sikerül nagyon berugok🤣
2020. ápr. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!