Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő lenne:...

A kérdésem a következő lenne: aki a Metu-ra jár valamilyen képzőművészeti szakra mondana nekem véleményt róla, illetve arról hogy milyen nehéz bejutni az egyetemre? Idén szeretnék felvételizni és kíváncsi vagyok ki mit tud mondani róla.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 20. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez az első évem a metun, mint belsőépítész hallgató, én nagyon szeretem főleg mert a tanáraim segítőkészek és nagyon gyakoatias az oktatás.

A vizsga minden félév végén egy kipakolásnak nevezett kiértékelés a gyakorlati tárgyakból... Na az előtt elég stresszes a dolog, de hát ez mimdemhol így van😅

Az oktatás szerintem nagyon jó, bár a többi szakról nagyon nem tudok mesélni, viszont ismerek olyat, akinek a felvételim média szako rossz tapasztalata volt a tanárokkal, ezért másik egyetemre jelentkezett.

Az viszont rossz, hogy bár magánegyetem nem nagyon kapunk pluszt, sőt a makettek anyagait is többnyire mi vesszük magunknak szóval ezzel számolni kell, valamint a hik se túl segítőkész, ami elég gáz...de egyébként én szeretek ide járni.

Remélem tudtam segíteni😊

2020. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj és azt kihagytam, hogy nem volt nehéz bekerülni, ha rendesen megcsinálod a portfóliódat és a felvételi feladatot se csak összedobod, hanem rendesen átgondolod, szóval hajrá 😊


#előző

2020. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!