Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek kell még iskolába...

Szerintetek kell még iskolába menni, és nyári gyakorlatra?

Figyelt kérdés
Szerintetek kinyitják még az iskolát ebben a tanévben? És le kell dolgozni a 4 hetes szakmai gyakorlatot?

2020. ápr. 23. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kizárt.
2020. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem is kizárt, azért én azt mondanám, hogy van rá esély. A legtöbb országban még kinyitnak, ha nem is sokáig, de nálunk is kifog 2 hétre. Csak hogy el tudják mondani hogy kinyitották.
2020. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk elvileg lesz gyakorlat(estis vagyok, de senki nem tudja hogy lesz megoldva. :)
2020. ápr. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
(Estis vagyok)*
2020. ápr. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha újra akarják indítani a gazdaságot május 3. után, akkor az járhat azzal, hogy kinyitják iskolákat, az óvodákat és a bölcsődéket is.
2020. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Erősen kétlem, hogy kinyitnák az iskolákat, ha már a szóbeli érettségit is hivatalosan törölték, ami június közepe. Semmi logika nincs benne.
2020. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ennyire még soha se hiányzott az iskola 😂
2020. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Az érettségit nézve valóban nem logikus, de ha a többi országot nézzük, akkor benne van a pakliban, hogy akár májusban lesz suli. Ráadásul ezekben az országokban sokkal több esetszám mellett teszik ezt meg. A szülők egy része csak akkor tudnak menni dolgozni, ha a gyerekek suliban vannak.

Az a baj, hogy a média annyira beleültette az eltúlzott félelmet az emberek fejébe, hogy hiába nyitnák ki az iskolákat, sok szülő nem engedné a gyerekét és a tanárok közt is lenne, aki félne.

2020. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem. Majd szeptemberbe talán.
2020. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit sok ember nem tud, az az, hogy ha ki is nyitják NEM lesz kötelező bejárni.. szóval ezt a kérdést el is felejthetjük.. Ausztriában is ez lesz, aki úgy érzi, az mehet. Aki nem, az nem
2020. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!