Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül aki most...

Lil boi kérdése:

Van rajtam kívül aki most kezdett el tanulni az érettségire? Xd

Figyelt kérdés

##lustaság ##sikeresbukásexde
2020. ápr. 24. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig van. Én anno emelt bioszra és kémiára egy nappal az írásbeli előtt kezdtem. Persze azért bejártam korábban a felkészítőkre, ezért maradt meg ez-az.

A szóbeli már annyira jól ment, hogy meglett az 50 pont, csak kár az írásbelire nem volt elég, mert az 57 pontos lett kémián, bioszon 68. És persze megint kellett érettségiznem, mert jobb eredményt akartam.

2020. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lil boi lil brain
2020. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj, drágám. Én írásbeli előtt két nappal tanultam. Szóbeli előtt meg előző éjszaka, le sem feküdtem. Minden meglett. Ja, és 4 éven keresztül aludni jártam be. Csak, és kizárólag az irodalom érdekelt, csak ott jegyzeteltem normálisan, és csak arra tanultam rendesen.

Nem gyűjtőbe jártam, és csak az angolom lett kettea, a többi 3-4 lett.

2020. ápr. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!