Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szakirányt válasszam?

Melyik szakirányt válasszam?

Figyelt kérdés

A: már elkezdtem és teljesítettem két tárgyat ötből; az eddig óráimat nem szerettem (hangulat, órai munka, feladatok stb.); előfordul egy-két érdekes téma, de alapvetően nem érdekel annyira; a záróvizsga témákhoz egy betűt nem tudnék jelen pillanatban hozzászólni, a szakdolgozat témái egyszerűbbnek tűnnek és van elképzelésem róla, hogy mi alapján vagy hogyan lehet megközelíteni, már sok beadandót írtam és ez megy; a tanárok nem a kedvenceim, de van jobb és rosszabb is


B: be kellene pótolnom az eddig elmaradt tárgyakat (2 tárgy); ezen témakörbe tartozó óráimat eddig szerettem (hangulat, órai munka stb.); érdekel; a záróvizsga témákra ránézve nagyrészt tudom miről van szó; fogalmam nincsen miből és miként lehet szakdolgozatot írni ebből a területből, soha nem írtam még semmilyen hasonló beadandót; jók a tanárok


Mindkét területből kb. hasonló eredményeim vannak, annyi, hogy az A esetében az órai munkám szinte minősíthetetlen, míg a B esetében jobb.


2020. ápr. 24. 19:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!