Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még meg lehet változtatni az...

Még meg lehet változtatni az iskolák sorrendjét? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Most, hogy nem járunk be az iskolába és nem találkozok közvetlenül az osztályfőnökömmel, rájöttem,hogy nem abba az iskolába szeretnék menni, amit elsőnek bejelöltem.


Valószínűleg felvesznek abba az iskolába, de én nem akarok oda menni, eddig is csak az osztályfőnököm szerette volna. Másodiknak egy számomra sokkal szimpatikusabb iskolát jelöltem, ami már közzétette a felvett tanulóinak listáját és én nem vagyok köztük, mivel engem felvettek abba az iskolába, amit elsőnek jelöltem.


Az lenne a kérdésem, hogy még el lehetne-e intézni, hogy sorrendet cseréljek vagy el lehet e utasítani azt az iskolát, amit elsőnek jelöltem?


(Remélem érthetően fogalmaztam.)


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 24. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, már nem lehet. Március 25 volt a határidő.
2020. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyanra esetleg van lehetőség, hogy a szülő felhívja az iskolát, hogy tudnak-e segíteni?
2020. ápr. 24. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg 1 vagy 2 helyet minden iskola fent kell, hogy tartson a jogorvoslat miatt. Szóval nem lehetetlen, hogy lesz még egy szabad hely.


Édesanyád hívja fel az iskola igazgatóját és kérdezze meg, lehet-e tenni valamit.

2020. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 25. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!