Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi tortenik velem? Miert...

Mi tortenik velem? Miert erzem hogy minden rossz?

Figyelt kérdés

Picit kezd sok lenni ez nekem... Most kezdtem a gimit. Romlott az atlagom. Kollegista lettem, nehez volt elszakadni otthonról, annak ellenere hogy a csaladomnal sincs minden rendben, a húgom mindig verekedik velem. Az ocsem szoszerint utal. Csak az egyik szülőm dolgozik, ezert otthon rengetegszer vita van. Gazdag es sikeres ember akarok egyszer lenni. Es sirhatnekom van ha a jegyeimre gondolok, es a szinjeles osztalytarsaimra. Miert lett ilyen a felfogasom? Irigykedek, keseru vagyok, es sirok a zuhany alatt, mert nekem soha nem lehetnek olyan barataim, es eletem mint masoknak. Eddig egy eletvidam lany voltam. Aki szerette az osztályát, es mindig kesz volt a hazival.. Mostmeg, meghallom oket okoskodni oran es rosszul vagyok tőlük. Mai napig elvagyok maradva jo par hazival. Meg a legjobb baratnom is idegesit. Nem igazi legjobb baratno, soha nem csinalunk semmi olyat amit a "bff"ek szoktak, most tisztazodott bennem, hogyha nincs kollegium vagy nem keressük egymast, vagy kibeszeljuk az osztalyt, es ennyi volt. Csak annyi az egesz hogy mi ketten mindig számíthatunk egymarsa abban a nagy kollegiumban. ennyi. Csalodtam benne, az osztalyomban, es foleg magamban. Nincs senki konkret aki a bizalmasom lenne, meg a sajat csaladom is utal, gyakan csufkodnak velem. Ha eddig elolvastad es van valami normális, kulturáltan kozolheto velemenyed/tanacsod kerlek ne tartsd magadba.


Nagyon koszonom! 16/l



2020. ápr. 26. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Depressziós vagy.
2020. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt kétlem. Szeretem az életem, csak néha vannak ilyen napjaim. És ilyenkor jó kiadni magamból ezt, és megbeszélni másokkal. Azért koszonom szepen!😊
2020. ápr. 26. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehát még a kulcsszavak közé is beírtad.
2020. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérdés képpen írtam bele, hogy lehetséges-e. Te válaszoltál, én megköszöntem. És belegondoltam, rájöttem hogy nem.
2020. ápr. 26. 22:47
 5/6 anonim válasza:
77%
BIztos vagy benne hogy utál a családod? Az öcséd pl. miért utál? Csak úgy? Vagy adtál is rá okot? A jegyeid azért lettek rosszabbak, mert kevesebbet tanulsz. Valamint tini vagy. Azt hiszed a többiek nem érzik ezt otthon? Meglepődnél. Sokan csak egy álarcot viselnek az iskolában. Tarts önvizsgálatot, gondolkozz el azon, hogy mit csinálsz máshogy, mint azelött, mielött roszabb lett minden.
2020. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keress új barátokat, olyanokat akik megértenek, akiknek ezt elmondhatod és nem itt kell leírnod. Emellett próbálj bocsánatotkérni, és kibékülni a családoddal
2020. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!