Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet majd enni az...

Hogy lehet majd enni az érettségin?

Figyelt kérdés
Megfogjuk a kilincset a másik után a széket a padot a feladatlapot és nem lehet kimenni kezet mosni akkor, hogy lehet majd enni érettségi alatt? Úgy tudom a kezfertotlenito nem sokat ér inkább a kezmosas.
2020. ápr. 27. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Vigyél olyan kaját, amit zacskóba/ szalvétába tudsz rakni, és elég ha kilóg belőle a következő falat és leharapod.
2020. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Vagy mondjuk nem eszel... Nem hiszem, hogy azt a 3 órát ne lehetne végigülni evés nélkül... Ha nekem sikerült, akkor nem lehetetlen.
2020. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én viszek kézfertőtlenítőt. A 80%os alkoholos fertőtlenítőm szerintem pont megfelelő😊 Illetve nem fogok agyon fogdosni semmit... Nekünk az iskola aulájában lesz, bár mi nem vagyunk sokan... de ott simán betartható a távolság hálisten.
2020. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!