Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utolsó szemeszter tanulmányi...

Utolsó szemeszter tanulmányi eredményére jár még ösztöndíj?

Figyelt kérdés
Most gyűrőm éppen tanulmányaim utolsó félévét, és ha minden jól halad, akkor nyárra a diplomám is meglesz. Éppen ezért hogyha sikerülne most is olyan átlagot produkálnom, mely alapján ősztől ismét kaphatnék némi tanulmányi ösztöndíjat, akkor azt ugyanúgy meg fogom kapni, függetlenül attól hogy ez után folytatom-e még valahol a tanulást vagy sem?

2020. ápr. 28. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Akkor kapod ha ugyanazon az egyetemen maradsz továbbra is. Lehet, hogy akkor sem automatikusan, de akkor vannak lehetőségeid pályázni rá.
2020. ápr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogyha MA-ra is ugyanarra az egyetemre mennék, amin BA-n voltam, akkor megkapom?
2020. ápr. 28. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy tudom, akkor igen, de lehet,hogy akkpr le kell adnod valami kérvényt. Lehet, hogy ez egyetemenként is mas. BME-n megkapod, azt tudom.
2020. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!