Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valaki aki nem puskázza...

Van valaki aki nem puskázza ki most a zh-kat?

Figyelt kérdés
Szerintetek van valaki aki most így távoktatásban is magától írja meg a zh-kat,vizsgákat az wgyetemen?:Dés nem használ puskát vagy segítséget?:D

2020. ápr. 28. 07:50
 1/5 anonim válasza:
Én gimnáziumba járok és ott nem tudom kipuskázni az egészet, mert 20 vagy 15 percet kaptunk megoldani kb.6 feladatra.
2020. ápr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van rá idő. Belenézni az anyagba van de meg kell tanulni mert nincs rá elég idő.
2020. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kipuskázom. Van ami megmarad bennem, de van amit felesleges megtanulni. lazán lehet keresni pdf-ekben meg prezentációkban. Néhány másodperc és meg is van a megoldás
2020. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából én is sokat tanulok rájuk,mint egy rendes vozsgaidőszakban is,csak annyi,hogy majd megnyitom a diákat,ha nem jutna eszembe valami . :D
2020. ápr. 28. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is azt hitte mindenki, hogy simán lehet majd puskázni, de össze tudták úgy rakni a vizsgát, hogy se idő ne legyen rá, se esély igazából, olyan kérdések voltak. Tehát valamennyire tudni kell az anyagot, max belenézni volt idő, ha csak ellenőrizni akartad magadat. Nálunk többen buktak az első vizsgán, mint egyébként jellemző, rendes keretek között.
2020. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!