Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolci Egyetem GIK logisztik...

Miskolci Egyetem GIK logisztikai mérnök vagy Debreceni Egyetem műszaki menedzser szak (logisztika spec. )?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Hányszor fogod meg kiírni? Előző kerdes alatt is elmondta mindenki hogy Miskolc logisztikai mérnök. Amúgy GEIK, nem GIK... Bár ennyi ésszel inkább hanyagold a műszaki pályát.
2020. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Debrecenben lesz állásod!

Miskolcon meg csak lehet hogy lesz...

2020. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom hogy GÉIK?Bocs,nem vagyok Miskolcon jártas.Nem hinném hogy te tudod az osdzes egyetem összes karának rovidítését.
2020. ápr. 30. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Az összesnek nem is, de ha arról van szó hogy hova akarok felvételizni, legalább veszem a fáradtságot és utánanézek. Egyébként nem pont erre gondoltam, hanem arra hogy már sokadjára írod ki ezt a kérdést, nulla önállóság és talpraesettség, másoktól várod hogy mit kezdj az életeddel. Gondolom lány vagy. Így nem sok jövőd van a műszaki pályán, de úgy általánosságban a felsőoktatásban sem.


Miskolcon kb 10 nagy multihoz és 100 kisebb céghez keresnek folyamatosan logisztikai mérnököt, szóval a 2-es válaszololó is jó nagy baromságot írt.

2020. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Logisztikai mérnök sokkal jobb választás, de nehezebb szak is. Jónak kell lenned földrajzból, matekból és fizikából(!!!!) is. Emelt fizika nélkül is felvesznek, de jóval kisebb az esélye, hogy elvégzed, ha hiányoznak az alapkészségeid: a fizika emelt jó első szűrő.
2020. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fizikából emeltezek es matekból:)
2020. máj. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!