Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy idén...

Van esély arra, hogy idén (2020-ban) is kiszivárogtatnak valamilyen információt, esetleg konkrét feladatot az érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Pontosan nyilván van tartva, hogy ki lépett be oda ahol nyomtatják a lapokat és mikor. Ha szivárogtat, megjárja. A suli meg csak aznap reggel kapja meg a feladatsort, onnan már nem kerül ki semmi időben.
2020. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Pontosan egy és egynegyed százalék.
2020. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

0,0%


Most azt várod, hogy valaki írjon ide mert megszerezte előre az érettségi dolgozatokat és szívesen megosztaná veled ingyen?

2020. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem varok arra, hogy ingyen, vagy akar penzert megosszak velem az erettsegi feladatokat. tavaly is kiszivargott a tori essze temaja. gondoltam megkerdezem, de nem igazan ertem, hogy miert kell beleallni az emberbe es belelatni minden negativ sz*rt a helyzetbe. tipikus magyar mentalitas XD lmao
2020. ápr. 29. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, nem bántásból mondtam. Apám dolgozott nyomtató szervizben és őket hívták ki, amikor a matekot nyomtató gép megállt. Felvették minden személyes adatát, titoktartásit kellett aláírnia és nyilatkoznia kellett, hogy nincs az akkori érettségiben érintett közeli hozzatartozója.
2020. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mivel alapból könnyítést kaptak az érettségizők, így szerintem sokkal óvatosabbak is, és nagyobb hangsúly van a biztonságon.
2020. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Hogyan is kaptunk könnyítést?
2020. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy nincs szóbeli? Akárhonnan nézem, kiesik egy vizsgarész. Igen, igy egy esélyetek van meg blablabla, tudom, de objektíven nézve igenis könnyebbség. Én örültem volna, ha nem kellett volna szóbeliznem. Mondhatod, hogy ez nem könnyítés, de igenis az. Például ugyanúgy jár 60% nyelvi emeltért a nyelvvizsga például.


De nem szállok veled vitába, nem is fogok többet reagálni, mert nem ez volt a mondandóm lényege, plusz szokásotok vérszemet kapni és kioktatni a fél világot, ami abból is látszik, hogy egyből kiragadtad a “könnyítés” szót és ugrottál is. :)

2020. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is könnyítés, hogy nincs szóbeli. Irodalomból pl. nem kell bemagolnod 20 tételt, az írásbelin meg semmi ilyet mem kérdeznek. Abból a legnagyobb a könnyítés.
2020. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez kb. azoknak könnyítés akik nem is szándékozták megtanulni szóbelire a tételeket. Én 1 tantárgyon kívül mindből megtanultam őket mire bejelentették, hogy nem lesz szóbeli. Nyelvvizsgát is letettem még 2019-ben mivel úgy volt, hogy kötelező. Ja, és ne felejtsem el, nekünk még egy emelt is az. Szóval nekem ez az év minden, csak nem könnyítés.
2020. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!