Mehetek érettségire?

Figyelt kérdés
Sajnos addig halasztottam az 50 órát, még ki futottam az időből és most nincs lehetőségem segítségre. Viszont kaptam az iskolától értesítőt az érettségiről, hogy mikor hogy lesz és hogy sok sikert. Akkor most mehetek, vagy ezt mindenki meg kapja aki átmegy évvégén?

2020. ápr. 29. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Lehet megúszod, mert ugye most a karantén miatt az önkéntességre sem volt lehetőség, így lehet bepótolhatod.


A gond az, hogy ezt elvileg már rég meg kellett volna csinálni, így lehet nem élnek ezzel.


Ha nem sikerül megoldást találni, akkor én megpróbálnék felkeresni egy tetszőleges helyet, és megállapodnék velük: ők kitöltik a kiskönyvet, mintha rendre bejártam volna, én pedig cserébe bepótolnám, amint lehet.

(Nem elfelejteni!)

Akár több órát is ledolgozni, mert elég gáz ha nincs meg az 50 óra.

2020. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ!
2020. ápr. 29. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Az érettségi vizsga megkezdéséig meg kell lennie. Nincs változás a járvány miatt! Nem kezdheted meg másképp.

Azonnal beszélj az iskolával. Az OH azt mondta, hogy ha korrepetálod a fiatalabb diákokat, azt az iskola leigazolhatja neked. Két nap alatt letolhatod, ha csak egy része hiányzik. Ha az egész, akkor bajban vagy.

2020. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!