Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén meg nem szivárogtak ki...

Idén meg nem szivárogtak ki az idei érettségi vizsgák?

Figyelt kérdés
Igazából csak azért gondoltam hogy megkérdezem mert nagyon( a csúnya szót nem engedte) izgulok és nem bírom magamat lelőni (persze átvitt értelemben ). Tudom hogy nem vagyok egyedi esett. Szerintem a legtöbben hasonló állapotban vannak. Nem is tudom hogyan lehetne ezt befelyezni.... Ami a legjobban érdekelne azok a pletykák vagy hogy szerintetek mi lehet töriből persze mind a kettő szint érdekelne... Köszi ha elolvastad, remélem mindenkinek sikerülni fog.

2020. máj. 3. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Engem is érdekelne, de nem valószínű, hogy kiszivárognak megint
2020. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 meszike91 ***** válasza:
53%
Igyál előtte, az segít!
2020. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Nem is fognak.
2020. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem csak azok spilázzák túl akik finoman szólva is segg hülyék és ezt tudják is magukról.


Na már most, ha te hülyének tartod magad akkor nyílván elég a kettes is. Az meg úgyis meglesz (ha nem vagy analfabéta.)


Ha nem tartod magad hülyének, és pl. egyetemre készülsz akkor meg jó lenne befejezni ezt a sírás rívást, mert az érettségi lókupec egy egyetemi vizsgához képest.


Továbbá, a szóbeliktől való félelmet még úgy ahogy megértem azok előtt én is izgultam. De egy írásbelitől mi a fszt kell félni? :DDD

2020. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Ne mondd már, hogy azok izgulnak csak, akik tudják magukról hogy hülyék.

Azért is izgulhatnak, mert mondjuk 460 ponttól kerülhetnek be államira az eddigi pontok alapján, ne beszélj már fszságokat!

2020. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

"Befelyezni"


Ne reménykedj jó jegyre magyarból :D

2020. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább örülnék a helyedben, hogy nem szivárgott ki semmi. Én pont tavaly érettségiztem, nagy élvezet volt azon idegeskedni, hogy pár szerencsétlen miatt, akik puffogtak, hogy nem látták a témákat (elismerem, én láttam, de aznap reggel, egy perc időm nem volt már külön átnézni őket, plusz kamunak is gondoltam), újra kell esetleg írni az egészet. Ne tudd meg, milyen undorító stílusban fröcsögtek ezek az (elvileg) kiváló törisek, akik attól féltek, hogy most majd a posztot elolvasó 2-es meg 3-as tanulók jobb vizsgát fognak írni náluk, akik 4 évig szorgalmasan tanultak, és amúgy ebből kifolyólag az a 4 db esszétéma sem okozhatott volna gondot, mert annyira alapvetőek voltak, hogy minden becsülettel felkészülőnek tudnia kellett.
2020. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!