Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem volt...

Csak szerintem nem volt annyira könnyű a magyar érettségi?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy nagyon nehéz volt, de szerintem a szovegertesben a feladatok elég nehezen voltak megfogalmazva, így nagyon sokáig tartott megkeresni a válaszokat. Az időhiany miatt alig jutott idom az ervelesre/hivatalos levélre. Járt mas is így rajtam kívül, vagy szerintetek is nagyon könnyű volt? Persze igy is lehetett volna sokkal nehezebb, de szerintem egy kicsit konnyebb is.
2020. máj. 4. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nehéz volt a szövegértés. De csak azért, mert hülyén volt megfogalmazva a kérdés. Cserébe viszont könnyű volt a novella, meg a levél (én ezeket választottam). Mindenki mondta nálunk is, hogy az a 60 perc kevés volt, nekem szerencsére sikerült időben befejezni, még időm is volt átnézni.🤗
2020. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt nehéz, de az idővel én is szenvedtem az elején, nem volt időm átnézni a szövegértést. Szerencsére az érvelés könnyű volt nekem, így be tudtam fejezni.


A műelemzés meg sosem ment igazán, de ha esetleg bízhatunk az eduline-os megoldásokban, akkor az jó lett :D

2020. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is hülyén voltak megfogalmazva a kérdések, de azon kívül könnyű volt.
2020. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én anno kitűnő voltam magyarból, és ott csesztem el az érettségit, hogy nem figyeltem a helyesírásra és 0 pontot kaptam rá. Csak 69 %-os lett. Nagyon szomorú voltam... Mert nem a feladatokon taknyoltam el, hanem a helyesíráson (-8 pont volt)
2020. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehéznek nem volt nehéz, de az első részt én is épphogy be tudtam fejezni. Át se olvastam.
2020. máj. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 EVA800 ***** válasza:
Középszintű érettségin 10 pontos az erveles,emelt szintun 20 pontos
2020. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 EVA800 ***** válasza:
Mi ennek az oka ?
2020. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!