Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Választhatom pontszámításkor...

Választhatom pontszámításkor a középszint eredményét vagy automatikusan felülíródok az és az emelt fog számítani mégha pontban jobban is jönnék ki a középpel?

Figyelt kérdés
Ha van már egy középszíntű angol érettségim, most leteszem az emelt szintet, hogy megfeleljek az 1 kötelező emelt érettséginek. Elméletben én lerakhatnám akár földrajzból is, mert nem az a lényeg, hogy a 2 közül az egyik felvételiként kötelező tantárgy legyen csak az ,hogy legyen egy emelt.
2020. máj. 6. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem van közép és emelt érettségim is angolból.

2 éve mikor jelentkeztem akkor az emelt angolt + közép magyart számolta

Most újra jelentkeztem, már fel is dolgozták és a közép angolt és magyart vették figyelembe, így nekem kedvezőbb.

2020. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!