Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségire be lehet vinni...

Érettségire be lehet vinni energiaitalt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 08:09
 1/9 anonim válasza:
26%
Nem, mert doppingszernek minősül. A helyszínen biztosítanak finom csapvizet, abból lehet inni, de csak mértékkel.
2020. máj. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Doppingszer és jogszabályok szabályozzák a fogyasztását! Nem viheted be!
2020. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem vihetsz be, elvileg az iskolába sem vihetnél a népegészségügyi törvény szabályozza az energiaitalok fogyasztását! Az iskolákban hivatalosan tiltottnak minősül, de sok tanár nem foglalkozik vele!
2020. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk a suliban be sem engedik vinni, a büfében sem kapni, mert tiltják. Sokan az suli előtt iszák meg, de tanárok elveszik a folyosón ha látják. Aszt mondják káros és valamai rendelet tiltja az iskolában az ivását.
2020. máj. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy nálunk se árulták a büfébe, ott kávét lehetett kapni. A suli melletti kisboltba jártunk energia italért.

Nem tudom, hogy be lehet-e vinni nálam minden esetre volt 3 energia ital, meg szőlőcukor meg víz.

Nem én voltam az egyetlen akinél volt. Persze ugye ez se ma volt már :D

De ha alapból nem szól érte a tanár akkor ott se fog szólni.

2020. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor előtte megiszom. Itthon amikor gyakorlok az előző éves tesztek közben mindig megiszok egyet. Ezért gondoltam, hogy otthoniasabb legyen csinàlhassam ugyan úgy, mint itthon.

Külföldi vagyok, csak egy érettségim lesz Magyarországon, nem tudtam, hogy hogy van nálatok.

2020. máj. 7. 09:17
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Én nem biztatlak arra,hogy igyál,mert ez minden,csak nem egészséges,de ha neked kell akkor be lehet vinni. No persze nem a vörös Hell dobozban,hanem átöntöd üdítősdobozba,senki nem fogja megnézni,hogy mi van benne.
2020. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
7-es. Mondjuk hellt sokan bojkottálják, amióta kiderült, hogy fideszközeli cég és a cég vezetője egy teljes lapszámot letilttatott, mert meg merték írni, hogy bekerült a leggazdagabb magyarok közé! Közpénz halmok vándorolnak a hell vezetői kezébe jelenleg!
2020. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Olyan energiaitalt szoktam inni, amit Magyarorszàgon nem forgalmaznak, lehet üdítőnek néznèk, de inkàbb nem kockáztatok akkor.
2020. máj. 7. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!