Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetne belőlem divattervező?

Lehetne belőlem divattervező?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy lehetne-e belőlem divattervező vagy jelmeztervező.

Bármit látok rögtön vmi ruha ötlet jut eszembe most kaptam varrógépet, anyukám most fog kezdeni tanítani, ő régen minden ruháját maga varrta, tehát ő profi :)

Rajzolni nagyon szeretek és már több versenyt megnyertem vagy jó helyezés értem el.

AZ egyetlen problémám, hogy nem művészeti suliba járok. Ez lehet hátrány?

Lehetnékge divattervező és ha igen segítenétek, hogy mit kell ehez elvégeznem, hova menjek tanulni és az egész folyamatot.



2020. máj. 8. 19:44
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy már kézzel sok használható ruhát varrtam, és Most nyelvi évfolyamra járok van két középfokú nyelvvizsgám(angol, német) és ha lehet akkor külföldre mennék tanulni.

16l

2020. máj. 8. 19:48
 2/2 anonim válasza:

Figyelj ez rajtad múlik. Még simán belefér pár suli. (Akkár felnőtt képzésben de viszont ez pénzes) Anyud meg simán bír segíteni lehet szívesen benne lenne (és még jót is fog tenni a kapcsolatotoknak) esetleg ha nem is jönne össze a divattervező, akár simán lehetsz szabó és varrónő és nyithatsz egy kisebb üzletett is ahol kölcsönözhetnék vagy akár meg is vehetnék a ruháidat legyen az esküvői, sima, vagy akár bármi.

Az utána lévő sulis kérdésben igazán úgy nem tudok segíteni. De ha kicsit utána nézel neten biztos találsz olyan sulit ami megfelel.

2020. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!