Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemről való kiiratkozás...

Az egyetemről való kiiratkozáshoz szükséges papírokat és a diákigazolványt, a jelenlegi helyzetben hogyan tudom eljuttatni a tanulmányi ügyintézőmhöz?

Figyelt kérdés

A Pannon Egyetemre járok jelenleg, de szeretnék kiiratkozni.

A szükséges papírokat el lehet küldeni postán is, és ha igen milyen címre kell, vagy mindenképpen személyesen kell leadni?



2020. máj. 13. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, postai úton a helyzettel való tekintetre be lehet küldeni. Nézelődj az egyetem honlapján vagy ha van a facebook csoportotok írd ki oda. Kérdezd meg a TO-s ügyintézőket e-mailben, hogy az egyetem pontos címére kell-e küldened (valószínűleg igen).


Viszont arra figyelj, ha állami ösztöndíjas alapképzés esetén az első félév után lehet kiíratkozni, osztatlan tanárképzésnél pedig két félév után fizetési kötelezettségek nélkül. Ezután vissza kell fizetned az egyetemnek a képzésed addigi költségét. Ha önköltséges voltál, no para, nem vonatkozik rád.

2020. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 19. 00:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen:)
2020. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!