Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-learningen tanulom a kreszt,...

E-learningen tanulom a kreszt, ha végeztem az összes modul,fejezet,gyakorlófeladattal és vizsgákon is megfeleltem akkor automatikusan továbbüld vizsgára, vagy nekem kell igényelni valahol vizsgaidőpontot?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni egy olyantól aki ezt végigcsinálta már, mert attól függetlenül mikorra kapok időpontot a vizsgára, én akkor szeretnék időpontot kérni, ha már biztos vagyok magamban.

2020. máj. 13. 15:41
 1/5 anonim válasza:
Van egy időkeret azthiszem amennyid van rá hogy megtanuld. De ezt jelzi is a program. Aztán én szóltam az oktatómnak, hogy kérjen nekem időpontot a kresz vizsgára. Vagy bemész te a vizsgahelyre és kérsz magadnak. Azthiszem így működik.
2020. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz azért. Az én ismerősömet automatikusan beiratták a kreszre mert ők látják hogy te mikor csinálod meg úgy hogy el felejtették értesíteni. Szerintem érdemes kapcsolatba lépni a suliddal ahogy befejezted.
2020. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint az autós iskolája látta és beiratták.
2020. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hagyj időt a kresz vizsgáig is gyakorolni!

Elvileg az E-titan küld egy üzenetet az autósisoklának, ők pedig értesítenek, hogy menj be vizsgaidőpontért.

Nálunk így volt tavaly. Kapni fogsz az e-titanon keresztül egy igazolást amit a suli is lát, hogy elvégezted a tanfolyamot. Ez az igazolás elméletileg az autósiskolának is kimegy, de jobb ha lesz nálad belőle kinyomtatva, mert pl az enyémet nem találták, így odaadtam a kinyomtatottat. Már ma vagy holnap kapnod kell egy ilyen igazolást. E-mail is érkezik róla. Aztán mivel tuti tumultus van (főleg vidéken) ha megvan a papír, menj be hozzájuk vizsgaidőpontért.

2020. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat!
2020. máj. 14. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!