Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy szakdolgozat jegyzetnek...

Egy szakdolgozat jegyzetnek miket kell tartalmaznia?

Figyelt kérdés
Az irodalomjegyzékem már megvan, meg egy oldalban leírtam az elképzeléseimet (még mielőtt konzulenst választottam volna). Most kéne egy 5 oldalas jegyzetet írnom. De nem igazán tudom mik a részei egy ilyennek, mi legyen benne stb...

2020. máj. 13. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Tartalomjegyzék, lábjegyzetek, ábrajegyzék.
2020. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt a konzulensed kérte nem? Én első lépésnek mikor hasonlót írtam, akkor írtam kvázi egy nagyon rövidített szakdogát, végigvettem a fejezeteket, és mindről írtam kb 10 mondatot az elolvasott irodalmak alapján, hogy lássam, mi a fejezetnek a lényege, stb. Később ezt már könnyebben tudtam átformázni a kész szöveggé.
2020. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!