Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült-e a szakdogám...

Hogy sikerült-e a szakdogám vagy sem, mikor tudom meg?

Figyelt kérdés
Majdnem egy hónapja adtam le és már izgulok nagyon. Semmi hír és június elején záróvizsga. Ilyenkor körülbelül hogy szokták közölni? Záróvizsga ellőt, vagy már számíthatok rá?

2020. máj. 20. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nálatok hogyan van (főleg most, a vírushelyzetben), de nálunk például még meg is kellett védeni, és csak utána, annak fényében tudtuk meg, hogy sikerült-e.

Nálatok nem így van? Egyszerűen csak kaptok rá egy jegyet? Lehet, hogy nincs külön védés, mert az lehet, hogy csak a doktorálás miatt volt nekünk, de akkor lehet, hogy a záróvizsgán még kérdezgetnek abból is. Ilyenről már hallottam már egyetemre járó ismerőseimtől.

2020. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tehát, ha jól értem, költsek az utazásra (nem kis pénz) és közlik, sikerült-e vagy sem. Azt hittem, hogy ,,bírálható/nem..." Neptun rendszerbe lesz feltéve és úgy kell menni, de akkor ne várjam. Van védés Júniusban. Csak tudni akartam, mert izgulok és várom, hogy sikerül-e vagy sem.
2020. máj. 21. 09:59
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Hát, de amíg nem véded meg, a tanár se tudhatja, hogy sikerül-e...
2020. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fú, én már megkaptam rá a konzulensi és az opponensi bírálatot is(jegyet is)

Feltöltötték a neptunba oda, ahova nekünk is fel kell tölteni.

Van védés is, de a szakdolgozati jegy úgy jön össze, hogy : opponensi jegy + konzulensi jegy + védés jegye. És ezeknek az átlaga adja ki a teljeset majd.

A végső jegyedbe pedig az eddigi összesített átlag + szakdolgozat(ebből az előző 3ejgyből) + államvizsga jegy. És ennek a 3 számnak az átlaga adja ki a legvégső jegyed.

2020. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Záróvizsgára a beosztást megkaptam ma, azonban a szakdolgozatról nincs semmi hír. Várom... már türelmetlenül. A Neptunba a Szakdolgozat/szakdolgozat jelentkezés részhez töltik fel, azt hiszem.
2020. máj. 22. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ott. És ott az első kis "gombon" van, hogy Bíráló/Konzulens. És ott van a bírálat dokumentuma meg a jegyek is :) Már ha feltöltötték. Nekem neptunon belül jelezte üzenebe, hogy feltöltéskre kerültek.
2020. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged, válaszod. Nem töltöttek fel semmit. :D
2020. máj. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!