Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Helo az lene a kérdésem hogy...

Helo az lene a kérdésem hogy a helyzetre tekintve év végén a tanárok eggyel jobb jegyet adnak, vagy egy pár százalékot elengednek az év végi jegyekből?

Figyelt kérdés
7.-ik osztályba járok és bioszból 3,65 százaléra állok sajna azért érdekelne hogy hátha elengednék azt a pár százalékot a négyeshez a vírus miatt.

2020. máj. 22. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Iskola és tanárfüggő.


Én most érettségiztem, viszont nálunk olyan embereket is átengedtek akik pl 1,4-re álltak az adott tantárgyból. Arra hivatkoztak, hogy otthon kellett tanulni 4 hétig. Nem nagyon számolták bele azt, hogy mi volt az előtti hónapokban és a hozzá állásukat se.

2020. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lefelé fognak kerekíteni, mert dolgozatnál ugye használhattad a könyved, füzeted, esetleg a tesód, a szüleid.
2020. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Burkuskutya ***** válasza:
100%

Ez bizony rajtad múlik! Részt vettél az online órákon? Szorgalmasan beküldted a kapott feladatokat? Akkor számíthatsz a tanár jóindulatára.

Híredet sem hallotta a tanár március óta? Hát akkor ne sok jóra számíts!

2020. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És igen rendszeresen részt vettem mindenhol ahol lehetett, Elmaradásoom is 1szer volt max.
2020. máj. 25. 13:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!