Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tesi fakton mit csinálnak?

Tesi fakton mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Tesi fakton milyen feladatok vannak? Hogy néz ki egy óra? Tudom eltérhet iskolánként, de úgy általánosságban kérdezem. Hogy néz ki egy ilyen óra? Gondolkozok azon hogy tesit vegyek fel emelt óraszámban. Nem vagyok túl jó tesiből, de érdekel és sokáig sportoltam. Nehéz? Elmélet is van? Érettségihez mit kell tudni belőle? Jó lenne ha valaki tudna válaszolni, mert el kell dönteni és a tanárokat most nem tudom megkérdezni.
2020. máj. 22. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk többségiben elméleti tesiből és az érettségin előadandó feladatok gyakorlásából áll.


A nehézség meg ember függő. Ha szeretsz sportolni és érdekel az elméleti része is akkor nem nehéz.

2020. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!