Egyetem vagy szakma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hamarosan itt az idő, hogy eldöntsem, hogy mit is akarok magammal kezdeni a jövőben.


Tegnapi nap folyamán olvastam egy kérdés alatti válaszokat, hogy mit csinálnátok, hogyha újra 16-17-18 évesek lennétek. A válaszok alapján úgy döntöttem, hogy jobb lenne átértékelni az életemet és azt is, hogy mit akarok.


Az egyik választásom az egyetem lenne, azonbelül is az informatikával próbálkoznék, nyelvekből is elég jól állok most.

Viszont, nem akarok felesleges éveket az egyetemre tölteni, ha munkahely hiány LENNE, esetleg fizetés elég gyatra lenne.

Egy informatikusnak milyen körülményei vannak itt Magyarországon? - Erre csak akkor válaszolj, ha van tapasztalatod.


A szakmákról annyit, hogy mivel szeretek új dolgokat felfedezni (ilyen az utazás pl.).


A mai világban melyiket lenne érdemesebb választani, ha szakmára esik a válaszod kérlek írdd le, hogy melyik ágat ajánlod, előre köszönöm a válaszokat! :)



2020. máj. 24. 18:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha valami félre írás lett volna, akkor elnézést, telefonról írtam!
2020. máj. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!