Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni az összes szóbeli tételt?

Figyelt kérdés

11-es vagyok, és az idén érettségizett unokatestvérem ideadta a közép magyar, angol és töri tételes könyveit, amikből ki is jelöltem már a saját sulim által kijelölt tételeket. Még bioszból érettségizek, és matekból emeltezek.


Ti mennyit készültetek a szóbelire miután már megvoltak a komplett, kidolgozott tételeitek? Illetve utólag visszanézve, mennyi lett volna a számotokra ideális idő? Nektek hogy volt könnyebb: tömbösítve egy nap alatt többet (5-10) megtanulni, vagy naponta 1-2-őt az írásbelire való készülés mellett?



2020. máj. 28. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a szóbeli érettségi előtt 4 nappal. Persze nem 0 tudással.
2020. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát nyilván töriből nem kell sokat pluszba tanulni, szóbelire kb. még kevesebb is kell tananyag szempontjából, mint írásbelire...


magyar az külön fogalom... semmi köze nincs az írásbeli és szóbelinek egymáshoz.


angolból jó vagyok, kicsivel nehezebn mintha magyarul kéne beszélgetni a családról, evésről stb.

2020. máj. 28. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat készültem, magyarból emelteztem, töriből közepeztem. Talán 3 hét volt.

Nyelv szóbelire egyáltalán nem készültem, pedig angolból és németből is érettségiztem.

Mindegyik max pontos lett, szerencsém volt.

2020. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!