Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudtok a GAMF mérnökinfó...

Mit tudtok a GAMF mérnökinfó levelezőről? Fárasztó az utazás, hétvégi tanulás? Mennyire teljesíthető a szak?

Figyelt kérdés

Főleg olyan információk érdekelnének, aminek nehezebb utánanézni.

Mennyire szerethető a szak vagy mennyire teljesíthető?


Hogy van az oktatás és hol lehet megszállni?



2020. máj. 29. 12:01
 1/2 anonim válasza:
100%
GAMF-ra jártam, aztán továbbtanultam. A GAMF elég büfé, semmit nem ér. Majdnem, mint valami bölcsész szak. Viszont legalább könnyen teljesíthető.
2020. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva pont könnyen teljesíthetőt keresek, mert a nehézbe beletört a bicskám.

Ráadásul így munka mellett talán hátrány is, ha matekkal és egyéb tölteléktárgyakkal szívatnak, mert egy könnyebb egyetem mellett talán van ideje az embernek hobbiprojekteken gyakorolni ténylegesen hasznos tudást.

2020. máj. 29. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!