Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a cikk szerint az ami most...

Ha a cikk szerint az ami most ment az iskolákban, távoktatás címén nem igaz volt, akkor milyenek kellene lennie az igazi távoktatásnak, hogyan néz ki?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 30. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk olyan, hogy minden diáknak van otthon számítógépe, internete. A tanár vagy leadja az anyagot, vagy ezt segítő videókat tölt fel.

Azt semmiképpen nem nevezném oktatásnak, amikor csak kiküldik a feladatokat (hatalmas tisztelet a kivételnek), és a szülő magyarázza el a gyereknek az anyagot.

Ráadásul nagyon sok hátrányos helyzetű gyerek ehhez is csak papíron fért hozzá, amikor elment az ingyen ebédért...

Én egyetemre járok, levelezőn. Egyetlen tanár volt csak, aki online normálisan leadta az anyagot!

De én felnőttként de tudtam dolgozni önállóan az anyagot. De egy 7-11 éves gyerek még nem tudja.

2020. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!