Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan egyetem ahol abszolú...

Van olyan egyetem ahol abszolút semmilyen formában nincs matematika tantárgy?

Figyelt kérdés
Diszkalkuliás vagyok. Olyan egyetemet keresnék ahol semmilyen formában nincs szükség számolásra.

2020. máj. 31. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyetem-, hanem szakfüggő. És igen, vannak olyan szakok, ahol nincs matematika.
2020. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabadbölcsészet
2020. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2020. máj. 31. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Az összes bölcsész szak (töri, magyar, kommunikáció, nyelvszakok, régészet stb.). A szabad bölcsészet pont nem feltétlenül jó egy diszkalkuliásnak, mert a filozófiának vannak matekos ágai (logika...). Ezen felül művészeti karok, színház- és filmművészeti stb.
2020. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
A bölcsészmérnök.
2020. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4.


A kommunikáció társadalomtudományi szak, és például a BME-n van vállalkozásgazdaságtan és mikmak is.

2020. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!