Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van, hogy...

Mennyi esélyem van, hogy bekerüljek a kollégiumba?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem és a SE FOK-ra jelentkeztem, ahova jó eséllyel fel is vesznek, hacsak nem emelkedik a ponthatár. Szerintetek milyen esélyeim vannak arra, hogy bekerüljek a kollégiumba? Kb. 80km-re lakom Pesttől és nincs semmi, ami miatt hátrányos helyzetűnek számítanék.

A magánkolin is gondolkodtam, szívesen fogadok véleményeket, tapasztalatokat velük kapcsolatban. Van-e olyan, amelyiket ajánlanád?

És csak úgy mellékesen: szerintetek, hogyan fognak változni idén a ponthatárok? (Tudom, hogy nem lehet megjósolni, de kíváncsi vagyok a véleményekre :D .)



2020. jún. 2. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudok válaszolni 😕,csak egy kérdésem lenne,hogy kollégiumi jelentkezés csak felvétel után jön szóba igaz?

Egyébként több helyen olvastam,hogy elvileg emelkednek,ami pont vicces így hogy nem volt szóbeli. Én biztos csökkenteném az összes előzetes ponthatárt is😕

2020. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen csak felvétel után lehet jelentkezni ;)
2020. jún. 4. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
80 km önmagában nem túl sok, de nem kell hátrányos helyzetűnek lenni ahhoz, hogy valaki bekerüljön. Nem elvált átlagos keresetű szülőkkel és egy-két testvérrel még simán be lehet kerülni.
2020. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!